Kontakt

Trycksaker, profil, arbetskläder, webbplatser, produktfoto och mycket mer.
Vi bygger, förädlar och lyfter ditt varumärke mot högre höjder.

Vi finns på Grännavägen 16 i Huskvarna

036-330 85 30 | order@henrix.se

Christer Johansson

VD/Säljare
036-330 85 31
0708-19 37 97
christer@henrix.se

Ola Holmberg

Produktionsplanerare
036-330 85 41
0708-58 87 85
ola@henrix.se

Daniel Nordlund

AD/Webb
036-330 85 38
daniel@henrix.se

Sara Warell

Projektledare/innesäljare profil
036-330 85 40
076-306 50 69
sara@henrix.se

Oscar Johansson

Order
036-330 85 34
0709-32 94 89
oscar@henrix.se

Anna Elofsson

Ekonomi
036-330 85 36
anna@henrix.se

Molly Waern

Pre-press/Original

Anders Josefsson

Tryckare

Magnus Hardefelt

Tryckare

Viktor Johansson

Produktion/Tryckare

Wilma Wigren

Produktion/Efterbearbetning